top of page
DSC_9362.jpg

Mūsų valdytojai

The governing body has a range of duties and responsibilities. The role of a Governor is to offer challenge and support to the school, acting as a critical friend. Governors have the task of ensuring high quality provision for all pupils results from the joint endeavours of all staff, pupils, and all levels of governance. The Local Governing Bodies play a crucial role in assisting the Trustees in meeting the demands of their accountability, by providing focused governance at local school level, most accountability particularly in representing the views of the school’s stakeholders, including pupils, parents, staff and the local community.

Meetings Dates for 2023-24

The meeting dates for the Local Governing Body meetings for the 2023-24 school year are:

Wednesday 4th October 2023

Wednesday 29th November 2023

Wednesday 13th March 2024

Wednesday 26th June 2024

Governor's Dashboard

Governors 2023-24

GfS Quality Mark Logo

Governors Attendance 2023-24

Billas Maxwellas – valdytojų pirmininkas

Kadencija: 2021-11-08 - 08-11-25

Paskyrė: Newland LGB

Jokių verslo interesų

 

Billas išėjo į pensiją, 35 metus dirbęs Reckitt Benckiser Hull ir Derby, eidamas vyresnius gamybos vaidmenis.  Billo interesai yra „Rugby Union“, kuriame jis žaidė 26 metus, ir sodininkystė. Jis taip pat 25 metus buvo skautų judėjimo narys.

Billas buvo Ings pradinės mokyklos gubernatorius ir pirmininkas daugiau nei 6 metus ir buvo paskirtas nacionaliniu valdymo lyderiu.

Billas 5 metus buvo Thrive Cooperative Learning Trust patikėtinis, o dabar pereina į gubernatoriaus pareigas.

 

Stiprybės yra;

  • Įsipareigojimas ir valdymo patirtis

  • Mentorystės įgūdžiai

  • 35 metų patirtis pramonėje

  • 6 metų patikėtinio darbo patirtis

​​ Ann Haddock – gubernatorė

Kadencija: 2014-07-01 - 2018-07-01  (Pratęsta 01/07/22)

Paskyrė: Newland LGB

Jokių verslo interesų

Prieš tapdama mokytoja Anna dirbo pramonėje Briuselyje.  Keletą metų ji buvo šiuolaikinių užsienio kalbų mokytoja ir metų vadovė, o dabar dirba Hull universitete, kur užsiima mokytojų rengimu ir prancūzų kalbos kursų vedimu mokytojams stažuotojams.

 

Stiprybės yra šios:

  • Vidurinės mokyklos mokymo ir pramonės išsilavinimas

  • Patirtis einant sielovados pareigas vidurinėje mokykloje

  • Patirtis organizuojant vizitus į mokyklą

  • Ryšys su aukštuoju mokslu

​​

Vicky Callaghan – vyriausioji gubernatorė

Kadencijos laikas: -

Paskyrė: Newland LGB

Jokių verslo interesų

Vicky yra direktorė nuo 2014 m. ir turi daug patirties trenerio ir personalo tobulinimo srityje. Dirbdama daugelyje mokyklų visame Jorkšyro ir Hambersaido regione, ji įgijo daugiau nei 18 metų vadovavimo patirtį. Ji yra aistringa švietimo specialistė, kuri stengiasi pagerinti visų jaunų žmonių gyvenimo galimybes.

 

Stiprybės yra šios:

  • Koučingas

  • Personalo tobulinimas

  • Švietimo lyderystė

  • Standartų kėlimas

Lee Tetheris – gubernatorius

Kadencija: 2014-07-01 - 2018-07-01  (Pratęsta 01/07/22)

Paskyrė: Newland LGB

Jokių verslo interesų

Šiuo metu Lee vadovauja „Connexions“ tarnybai Hull, kuri teikia karjeros konsultacijas ir kitą pagalbą jauniems žmonėms. Jis turi daugiau nei 30 metų patarėjo karjeros klausimais patirtį, dirbdamas daugelyje Hull rajono mokyklų. Jis labai domisi pereinamojo laikotarpio problemomis ir mokyklų sąveika su verslu. Jis yra Hull miesto tarybos vietos valdžios komisaras, atsakingas už jaunų žmonių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, ugdymą po 16.

 

Stiprybės yra šios:

  • Karjeros švietimo ir orientavimo politika ir praktika; vietinis, regioninis ir nacionalinis

  • Specialiųjų ugdymosi poreikių politika

  • Darbdavio įsitraukimas; nuorodos į Vietos įmonių partnerystę ir „Careers and Enterprise Company“.

  • 16 posto perėjimas

Davidas Katleris – pasirinktas gubernatorius

Kadencija: 2014-07-01 - 2018-07-01  (Pratęsta 01/07/22)

Paskyrė: Newland LGB

Jokių verslo interesų

Deividas visą savo karjerą praleido švietimo srityje, apimdamas tokius dalykus kaip anglų kalba, geografija, istorija, fizinis lavinimas, politika, pilietiškumas ir specialieji ugdymosi poreikiai. 2004 m. jis paliko klasę ir nuo tada ėjo įvairias pareigas konsultuodamas ir palaikydamas vyresniuosius vadovus bei mokytojus.

 

Stiprybės yra šios:

  • Padėkite vyresniems vadovams ir mokytojams

  • SENCO

  • Vidurinis išsilavinimas su Hull ir East Riding of Yorkshire

​​​​

Ponas Paulas Hameras – gubernatorius

Kadencija: 2020-11-18 - 18-11-24

Paskyrė: Newland LGB

Jokių verslo interesų

Paulius turi daugiau nei trylikos metų vidurinio išsilavinimo patirtį ir turi daug žinių apie Hull švietimo sistemą ir ypač daug dėmesio skiria studentų paruošimui kitam akademinio gyvenimo etapui. Kaip Wyke koledžo teisės vadovas, jis nori pagerinti studentų gyvenimą visame mieste, kartu remdamas jų visapusišką jaunų žmonių tobulėjimą.

Stiprybės yra šios:

  • 16 posto perėjimas

  • Komandų valdymas

  • Vidurinis išsilavinimas su Hull ir East Riding of Yorkshire

Nicola Mercer – personalo gubernatorė

Kadencija: 2020-11-18 - 18-11-24

Paskyrė: Newland LGB

Jokių verslo interesų

Daugiau nei 15 metų vidurinio ugdymo įstaigose dirbusi įvairias pareigas prieš pradėdama mokytojauti, Nikki įgijo neįkainojamos patirties. Jos žinios padėjo jai geriau suprasti kliūtis, su kuriomis kai kurie mokiniai susiduria besimokydami, ir kaip darbuotojai gali padėti studentams jas įveikti. Ji ypač gerai išmano EAL ir alternatyvaus švietimo teikimą.

 

Stiprybės yra šios:

  • EAL nuostata

  • Mentorystė

  • Alternatyvus ugdymas

Ponia Maria Pearce – tėvų gubernatorė

Kadencija: 2021-12-01 - 12-01-25

Paskyrė: Newland LGB

Jokių verslo interesų

​​

Maria buvo profesionali dainininkė ir šokėja prieš kurdama šeimą, o dabar mama sūnui ir dukrai, kurie lanko Niulandą. Ji aistringai siekia atskleisti geriausius žmones ir nori plėsti savo patirtį, kad skatintų sveiką jaunų žmonių požiūrį ir gerovę.

 

Stiprybės yra šios:

  • Scenos menai

  • Aplinkosaugos klausimai

​​

Ponia Zakithi McHunu – tėvų gubernatorė

Kadencijos laikas: 2021-12-01 - 12-02-25

Paskyrė: Newland LGB

Jokių verslo interesų

 

Kaip dviejų mergaičių, iš kurių viena šiuo metu gyvena Niulande, tėvas; Zakithi aistringai vertina savo išsilavinimą ir mokymosi patirtį. Iš Pietų Afrikos ji daugiausia dirbo buhalterijoje. Ji aistringai treniruojasi ir nori padėti visai Newland School for Girls tobulėti.

 

Stiprybės yra;

  • Biudžetų valdymas

  • Nuolatinis profesinis tobulėjimas

Atsistatydino

Ponia Gill Beckett – gubernatoriaus pirmininkė

Kadencija: 2018-09-01 - 2020-11-01 (pratęsta 01-09-23) - Atsistatydino: 2018-12-17

Paskyrė: Newland LGB

Jokių verslo interesų

bottom of page